Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Kristýna.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 11, článků celkem: 16727, komentáře < 7 dní: 488, komentářů celkem: 435556, adminů: 60, uživatelů: 5259  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 209 návštěvník(ů)
a 0 uživatel(ů) online:


Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
119504916
přístupů od 17. 10. 2001

Kontrasty: Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+
Vloženo Středa, 03. červenec 2024 @ 09:19:53 CEST Vložil: Tomas

Kritika bludů poslal Nepřihlášený

Vám tohle opravdu nevadí? To už vše berete jen prizmatem: Ukrajina vs Rusko a nevidíte, co se děje už desítky let na Západě? A stále více? Bez ohledu na nějakého Putina?

https://www.konzervativninoviny.cz/myslis-si-ze-jsou-jen-dve-pohlavi-prijde-pro-tebe-policie/

"Myslíš si, že jsou jen dvě pohlaví? Přijde pro tebe policie! 1. července 2024 Redakce Zahraničí  Škola v South Tyneside v severní Anglii nahlásila svého dvanáctiletého žáka na protiextremistické oddělení policie poté, co prohlásil, že „existují pouze dvě pohlaví“ a „jsem gay, ne queer“. Škola ho nahlásila kvůli obavám, že by se mohl radikalizovat u krajní pravice. Chlapec byl nakonec obviněn z nezdravého zájmu o zbraně, protože vlastní kuši na hraní.  O případu informuje list Daily Mail."

To je ten "svobodný Západ"? To jsou ty eurohodnoty? To je křesťanský kořen? Tradice? Tohle chtěl Ježíš? Byl Ježíš queer? Drag queen?

Za tohel Putin fakt nemůže...

"Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+" | Přihlásit/Vytvořit účet | 28 komentáře | Search Discussion
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím registrijte se

Re: Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+ (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Středa, 03. červenec 2024 @ 12:31:19 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jo jo. Dneska už progresivismus došel tak daleko, že jsou napadáni ti, co ve skutečnosti mají svobodného ducha, pouze se stavějí proti nepravostem a nespravedlnosti. 

„Tím, že do ženského sportu pustíte jinak identifikované muže, tak ženy v podstatě vylučujete,“ říká tenistka Martina Navrátilová, za což si okamžitě vysloužila kritiku nejen z LGBTQ+ komunity. 

Martina Navrátilová, bývalá wimbledonská šampionka a jedna z nejvýznamnějších tenistek v historii, se v poslední době dostala do středu kontroverzí kvůli svým anti-trans názorům. Navrátilová, která se otevřeně hlásí k lesbické orientaci a od roku 2014 je v manželském svazku s bývalou modelkou Julií Lemigovou, tvrdí, že byla „hozena přes palubu“ LGBTQ+ komunitou kvůli svým postojům k inkluzi trans osob ve sportu.

Navrátilová nejen že dominovala tenisovým kurtům, ale také se stala významnou postavou v boji proti diskriminaci. Během své kariéry vyhrála celkem 167 titulů ve dvouhře a 177 titulů ve čtyřhře, což ji řadí mezi nejúspěšnější tenistky všech dob. 

Navrátilová se již delší dobu vyjadřuje proti začlenění transgender sportovců do ženských soutěží. Tvrdí, že práva transgender osob jsou upřednostňována před právy žen, zvláště těch, kteří se identifikují jako ženy. „Po ženách se žádá, aby byly laskavé a inkluzivní, ale tím, že do ženského sportu zahrnete transgenderově identifikované muže, v podstatě ženy vylučujete,“ je jeden z jejích výroků. V minulosti například kritizovala herce Daniela Radcliffa za jeho podporu trans komunity a označila drag queen za „patetickou parodii na ženy“. „Byla jsem hozena přes palubu mnoha skupinami v LGBTQ+ komunitě. Ale vyjadřuji své názory již dlouhou dobu a nehodlám to měnit. Vím, že jsem na správné straně historie. Věřím, že většina lidí souhlasí s tím, že prostory určené ženám, zejména ve sportu, by měly zůstat pouze pro ženy,“ řekla Navrátilová na tiskové konferenci před letošním Wimbledonským turnajem.Re: Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+ (Skóre: 1)
Vložil: Syntezator v Čtvrtek, 04. červenec 2024 @ 19:44:36 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
Jo a ještě bobek rosmano není prozápadní. Prozápadní jsem já. A vždycky jsem byl. Já poslouchám západní muziku a taky ji hraji. Já sleduji západní filmy. Já jsem cestoval po západních zemích jako je Německo, Itálie, Francie, Řecko. 

Rosmano se krmí jen zkrachovalými Rusy emigranty jako je Mitrofanov na hovinkách nebo Kasparov, co chce svoje krajany sypat jedem na krysy a zalívat betonem. Nebo pseudohistorik Romancov, který na svoji bývalou vlast nadává kudy chodí. Rosmano hltá tyto nepodařené Rusy a krmí se jejich vnitřní nenávistí. 

To není nic prozápadního. Rosmano tu nedal nikdy odkaz na západní film nebo západní muziku. Ten vůbec neví, co je to Západ po kulturní stránce. On má hlavu jen v Rusku a žije jen Ruskem. 

No a ten druhý - mikim. Ten tu hlásal nějaké rasistické, etnické dělení na dobré a špatné národy. To taky není nic prozápadního. To je jen extatický fanatismus či spíše fašismus. 

Prozápadní jsem já. Já mám mám rád západní kulturu a ruská kultura jde mimo mě. A vždycky jsem to tak měl. Už od dospívání. Já jsem prozápadní a proto se nepotřebuji fašisticky vyhraňovat proti Rusům. Protože oni nejsou mým objektem zájmu. Leda až v dalším sledu. Zatímco kdo se probouzí a usíná s myšlenkami na Rusko -  je právě rosmano a mikim. A nenávist a láska jsou dvě strany téže mince. Jejich mince. Re: Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+ (Skóre: 1)
Vložil: Magdalena07 v Sobota, 06. červenec 2024 @ 01:14:14 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
"Vám tohle opravdu nevadí?"

  Vadí, ale to vše jen ukazuje k tomu, že druhý příchod Ježíše Krista je velmi blízko...
Už se připozdívá. zažíváme dobu odmaskování, kdy se ukazuje, kdo je kdo  a komu slouží...

Zj 22.11


Maranatha


Re: Dotaz na prozápadní křesťany - LGBTQ+ (Skóre: 1)
Vložil: Frantisek100 v Sobota, 06. červenec 2024 @ 08:02:34 CEST
(O uživateli | Poslat zprávu)
To je dobrý článek. Západní svět neprošel socialistickou érou, ale je mnohem víc morálně zničený než my ve východní části. Na jedné straně tam údajně působilo křesťanství, ale bylo k ničemu. Stejně jako byla k ničemu křesťanská výchova u největších nacistických zločinů a je fuk, zda šlo o katolickou či protestantskou výchovu. Výsledek nula. Po roce 89 jsem si začal uvědomovat, jako duchovní špínu k nám dodává ten křesťanský Západ. Hnusná komedie oblbování lidí metodami davové psychózy, šarlatánství a metodami, které jsou typické pro čarodějnictví.  

 A tady? Proč se místní věřící nechají tak ovlivňovat takovými zlými lidmi jako Mikin, Rosmano   jiní? A katolický Oko obdivuje fašistu Zelenského ? K čemu je mu jeho náboženství? Západní kultura už operuje s myšlenou zrušení manželství. Jak bude pak probíhat výchova?   

   Žil  a vyrůstal jsem v době, kdy jsem hodně četl, studoval, bohužel nevěřil v komunismus, ale tohle, do čeho se žene svět, je opravdový hnus. Žili jsme skromně, ale byli více šťastní  než dnes. Dnes vidím, jak se vše přibližuje k válce a křesťané mlčí anebo se přidávají ke špatné straně. Ostatně nic nového. Chovali se tak většinou vždycky až na výjimky. Naše děti  a vnoučaty čeká na Zemi velké utrpení, jaké nikdy nebylo.

 Máme na tom i svůj podíl!!!  Stránka vygenerována za: 0.27 sekundy