Založen: Feb 04, 2004 Příspěvky: 324 Bydliště: Czech_Republic
Zaslal: so květen 16, 2026 8:10 am Předmět:
Křesťanství působí jako náboženský zmatek. Je zneužitelné a nesrozumitelné. Je i zbytečně složité, což je možná právě proto, aby ten zmatek tu byl. První křesťané uvěřili a nepotřebovali kazatele a kněze. Málokde je tolik nepřátelství a nenávisti jako mezi věřícími. Někteří se chlubí tím, že dostali nové srdce, ale na jejich životě to není vidět. Jsou hříšníky stále dokola. Mnozí si myslí, že jsou už spaseni a jsou na to pyšní. Tady na Granu je to krásně vidět. Trápí mne, že je křesťanství tak falešné. Za totality jsem v něho uvěřil, ale dnes bych měl jen pochybnosti a neuvěřil. Křesťanům se nedá věřit, protože často stáli na straně zla. Víru v Boha dělá složitou sám Satan. Přece stačí jen málo: Uvěřit Pánu Ježíši a to ostatní přijde samo, pokud upřímně věříme.
Křesťanství působí jako náboženský zmatek. Je zneužitelné a nesrozumitelné. Je i zbytečně složité, což je možná právě proto, aby ten zmatek tu byl. První křesťané uvěřili a nepotřebovali kazatele a kněze. Málokde je tolik nepřátelství a nenávisti jako mezi věřícími. Někteří se chlubí tím, že dostali nové srdce, ale na jejich životě to není vidět. Jsou hříšníky stále dokola. Mnozí si myslí, že jsou už spaseni a jsou na to pyšní. Tady na Granu je to krásně vidět. Trápí mne, že je křesťanství tak falešné. Za totality jsem v něho uvěřil, ale dnes bych měl jen pochybnosti a neuvěřil. Křesťanům se nedá věřit, protože často stáli na straně zla. Víru v Boha dělá složitou sám Satan. Přece stačí jen málo: Uvěřit Pánu Ježíši a to ostatní přijde samo, pokud upřímně věříme.
Ahoj Františku. To je upřímné. Tvůj názor i pohled na to je správný. Ta správnost tvého pohledu vychází z toho, že vnímáš pravdu v Duchu svatém. Zlé to je s těmi co to tak nevidí, protože Duch pravdy již od nich odešel.
Doba je zlá. V době konce se lidé rozdělí na dva tábory. Bude jenom černá a bílá, nebude žádná šeď. Zlo v současnosti jako by gradovalo a vítězilo, ale to je jenom zdání, je to jenom bublina, transparentnost, křeč před koncem. Moc svatého lidu roztříštěná, prorok Daniel o těchto posledních časech píše.
Daniel 12,9-10 Řekl: „Jdi, Danieli, tajuplná a zapečetěná budou ta slova až do doby konce. Mnozí se vytříbí, zbělí a budou vyzkoušeni. Svévolníci budou jednat svévolně; žádný svévolník se nepoučí, ale prozíraví se poučí.
To je přesně to co Františku nyní vidíš, to je to o čem píšeš. To všechno ale bude Bohem svržené s velkou prudkostí.
Matouš 13, 43 Tehdy spravedliví zazáří jako slunce v království svého Otce. Kdo má uši, slyš!“
Neboj, již to nebude dlouho trvat, žijeme v posledních časech a všechny proroctví o událostech posledních časů se již skoro naplnila, a rychle se naplňují. Zbývají ještě Boží rány, na kterých však Boží lid nebude mít svou účast. A Božím lidem jsou ti, co tento svět vidí očima pravdy, tak jako ho vidíš i Ty. To je obsahem nádobek prozíravých panen. V kom Duch svatý působí, ten zlo světa a falešné křesťanství vidí ve světle pravdy Ducha.
Modlím se za Tebe a tvou rodinu, Bůh Vám pomáhej.
Myslivec
Časy uváděny v GMT + 1 hodina Jdi na stránku Předchozí1, 2
Strana 2 z 2
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru.