Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 320, komentářů celkem: 430003, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 593 návštěvník(ů)
a 3 uživatel(ů) online:

rosmano
ivanp
Willy

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116710797
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - onanuju
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

onanuju
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy sexuální
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jirzi
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Apr 08, 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 11:39 pm    Předmět: Zažil jsem (a částečně zažívám) svoje... Citovat

Docela se zájmem jsem si přečetl předchozí příspěvky a rád bych se podělil o svoji životní zkušenost: asi v 15 jsem dostal poměrně svobodný přístup na internet (ve vlastním pokoji) no a co nevidět jsem si začal prohlížet a stahovat různé "materiály". Nemohu říci, že bych masturboval zase až moc příliš často, ale tak 3-4 týdně ano...asi až po pěti letech jsem shledal, že se mnou není neco v pořádku, že se opravdu stahuji velice do sebe,že mě nic nebaví, nemám holku,žádné zajímy...ale pokud delší dobu neonanuji, tak se to zase vrací do "normálních" kolejí. Přesně v tomhle bodě jsem si řekl "AHA" a pochopil, jak mě to ničí a stahuje do sebe. Rozhodl jsem se proto přestat. Ale POZOR, vůbec to pro mě nebylo snadné! Mnoho nocí jsem nemohl pořádně usnout, protože mi myšlenka "si ho vyhonit" stále ležela na mysli.....
Zvládnul jsem to omoezit, mám přítelkyni,dal jsem se na strašně moc věcí(až to někdy nezvládám, některé koníčky budu muset asi omezit..Smile teď to dělám zhruba 2x měsíčně, ale nevím, jestli to omoezit úplně...
Onanie je špatná, pokud jí člověk podlehne a pokud ztratí sebeovládání. V malé míře asi ničivá nebude, ale domnívám se, že nejlepší je se na ní vybodnout úplně..Ale, nevím.
Tak moje životní zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01sigmus
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Feb 03, 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 8:49 pm    Předmět: To je snad sen Citovat

Teda chlapi, vy se mi snad jenom zdáte. Jak už tady někdo psal přede mnou, kde berete to své přesvědčení mluvit někomu do jeho soukromí. Co je Vám po tom, zda někdo masturbuje či ne. Masturbace je úplně normální projev lidské sexuality. Masturbuje každej normální chlap i žena. Na druhou stranu respektuji každého z Vás. Pokud jste se rozhodli, že svůj život o uto praktiku ochudíte, je to Vaše věc. Ale pokud se Vás někdo s čistým umýslem zeptá, zda může či nemůže masturbovat, nechte si ty svoje omezené rady pro sebe a nekažte život dalšímu.
Milan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kresba
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Apr 06, 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:13 pm    Předmět: Každý děláme to, co se nám líbí. Citovat

Nevidím v tom vůbec žádný problém, každý děláme to, co se nám líbí. Lékaři říkají, (dr. Radim Uzel), že je to naprosto normální a zdravé. Je zcela běžné, že onanují i lidé, kteří mají partnerku (partnera).
A rozhodně bych to toho netahal faráře, Vždyť se jedná o naši osobní, zcela soukromou záležitost, se kterou se nemusíme nikomu svěřovat. Do toho přeci nikomu nic není. Nikomu, tedy ani farářovi.
Ale daleko lepší, než si to dělat sám, je dělat to s přítelkyní, pak se uspokojíte oba navzájem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class


Založen: Feb 17, 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

A proč bychom do toho měli tahat nějakého "faráře"? Zcela bohatě si člověk vystačí s Písmem. Co říká Boží slovo na téma onanie?

Matouš 5,28
Já však vám pravím, že každý, kdo hledí na ženu chtivě, již s ní zcizoložil ve svém srdci.

Věříme-li v Boha a přiznáváme, že je tu hřích, to zlé, co nás odděluje od Boha, tak víme, že mezi to patří i chtivý a toužebný pohled po ženě. Co jiného než sexuální fantazie je hříchem? A je-li to i jen fantazie, tak jak to bude s masturbací?

1. Korintským 6,19
Či snad nevíte, že vaše tělo je chrámem Ducha svatého, který ve vás přebývá a jejž máte od Boha? Nepatříte sami sobě!

Naše tělo nepatří nám, ale Bohu, je nám svěřeno, ale pod Boží autoritou. Není tu pro nás a naše svévolné hřešení a uspokojování tužeb našeho hříšného srdce.

1. Korintským 1,19
Je psáno: 'Zahubím moudrost moudrých a rozumnost rozumných zavrhnu.' Kde jsou učenci, kde znalci, kde řečníci tohoto věku? Neučinil Bůh moudrost světa bláznovstvím? Protože svět svou moudrostí nepoznal Boha v jeho moudrém díle, zalíbilo se Bohu spasit ty, kdo věří, bláznovskou zvěstí.

Doktoři mohou posuzovat fyzickou stránku věci. Ale doktoři tu nejsou od toho, aby určovali, co je správné a co není správné. A jejich modrost je jen pomíjivá. Boží moudrost je věčná a může nás osvobodit z hříchů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yiolinar
Cestující v tranzitu
Cestující v tranzitu


Založen: Mar 22, 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Puritáne. Bůh k nám mluví každý den, každou minutu, stačí ho jenom slyšet. Ty tady působíš svým mluvením tak, že "vydal" Bibli a šel do důchodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puritan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class


Založen: Feb 17, 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 5:40 pm    Předmět: Citovat

A ten hlas, co k tobě promlouvá, ti říká, že máš masturbovat a že sex před svatbou je Bohu libý čin?; ) Jistěže k nám Bůh promlouvá a díky Bibli můžeme poznat, co je opravdu od Boha. Když odmítneš Bibli jako měřítko, tak čím pak budeš posuzovat, co je od Boha a co je před Bohem spravedlivé? Naše svědomí? Jsou lidé, kteří nelitují ani vražd. Nějaká vnuknutí? Ne všechno je jen od Boha. Náš intelekt či moudrost? Je víra v Boha intelektuální záležitostí? Vždyť naše poznání se mění a je omezené, kdežto Bůh je neomezený a neměnný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy sexuální Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.19 sekundy