Grano Salis NetworkGrano SalisGranoChatMusicalise-KnihyModlitbyD K DKřesťANtiqC H M IMOSTYNotabeneECHO 
Vítejte na Grano Salis
Hledej
 
Je a svátek má Zikmund.   Vytvoření registrace
  Článků < 7 dní: 2, článků celkem: 16656, komentáře < 7 dní: 320, komentářů celkem: 430003, adminů: 60, uživatelů: 5252  
Vyzkoušejte
Jednoduché menu

Úvodní stránka

Archiv článků

Protestantské církve

Veřejné modlitby

Zpovědnice

e-Knihovna

e-Knihy pro mobily

Kam na internetu

Soubory ke stažení

Recenze

Diskusní fórum

Tvůj blog

Blogy uživatelů

Ceny Zlatá Perla

Ceny Zlatá Slza

Doporučit známým

Poslat článek


Tip na Vánoční dárek:

Recenze
Obsah
OBJEDNAT


GRANO MUSICALIS

Hudební portál
GRANO MUSICALIS
mp3 zdarma

Velký pátek

Vzkříšení


Pravidla


Kdo je online
Právě je 599 návštěvník(ů)
a 1 uživatel(ů) online:

oko

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Polemika


Přihlášení

Novinky portálu Notabene
·Selhání pøedstavitelù Jižních baptistù pøi ochranì obìtí sexuálního zneužívání
·Sbor Bratrské jednoty baptistù v Lovosicích vstoupil do likvidace
·Informace z jednání Výkonného výboru BJB dne 10. kvìtna 2022
·JAS 50 let: Adrian Snell, trièko a beatifikace Miloše Šolce
·Online pøenosy ze setkání všech JASákù k 50. výroèí pìveckého sboru JAS
·Prohlášení tajemníka Èeské evangelikální aliance k ruské agresi na Ukrajinì
·Jak se pøipravit na podzimní vlnu?
·Kam se podìly duchovní dary?
·Bratrská jednota baptistù se stala èlenem Èeské eavngelikální aliance
·Patriarcha Kirill v Západu vidí semeništì zla a sní o vizi velkého Ruska

více...

Počítadlo
Zaznamenali jsme
116709538
přístupů od 17. 10. 2001

granosalis.cz :: Zobrazit téma - Je to hrich?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Je to hrich?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy sexuální
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2006 10:06 am    Předmět: Citovat

Je hřích, pokud bych se chtěl zůčastnit podobného setkání ? Zatím jen jako pozorovatel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 10:41 am    Předmět: Citovat

Jk 1,14 Každý, kdo je v pokušení, je sváděn a váben svou vlastní žádostivostí. Žádostivost pak počne a porodí hřích, a dokonaný hřích plodí smrt.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2006 10:47 am    Předmět: Citovat

Všechny tyhle věci, které pracují s různými energiemy buď jsou a nebo mají blízko k okultismu. Být tebou tak si s tím vůbec nezahrávám protože cesta zpátky je velice těžká a člověk je zpravidla tak svázán démony, že již není schopen vidět pravdu a samostatně se rozhodovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2006 10:27 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, pokud se neceho podobneho chces zucastnit, pak to udelej. Pokud jsi si vazne jisty/a, tak do toho jdi. Nenech si od lidi vsugerovat, ze je to hrich, neni pokud se ti to bude libit. Preji hodne uspechu a mej odvahu, delej to, co chces. Jája
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Nov 08, 2002
Příspěvky: 1
Bydliště: Czech_Republic

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2006 12:15 pm    Předmět: Citovat

'Všecko je dovoleno' - ano, ale ne všecko prospívá. (1K 10,23). Na Tvém místě bych byl velmi ostražitý, protože toto "zasvěcování" pokud je myšleno vážne mi velmi připomíná rituály pohanů, proti kterým se vymezoval Starý Zákon. Mimo Izrael byly kulty plodnosti všeho druhu velmi rozšířeny a Hospodin to u svého lidu neviděl rád
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2006 12:51 pm    Předmět: Citovat

To si snad děláš srandu? If ne, no tak to Pán s Tebou... Tvá odvaha je srovnatelná s odvahou dvouletého prcka šáhnout si na rozpálenou plotnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:52 am    Předmět: Citovat

Ahojky!Mám napsat úvahu na jakékoli téma z oblasti sociální deviace. Jelikož jsem nově narozená, no a ne zrovinka bez předchozích partnerských vztahů...Abych se dostala k jádru pudla.Velmi jsem přemýšlela o tématu sexu až v manželství jako pozitivní sexuální deviace. Vím,že to zní zvláštně, ale v dnešní době mi připadne sex a ž v manželství deviací.Nějakou dobu mi trvalo, než jsem přišla na slovo pozitivníNapadlo mě, že je fajn slyšet i názory druhých lidí. Lidí, kteří právě s touto věcí mají problém. Lidí, kteří potřebují podpořitRáda bych věděla jak se na to dívají i ostatní, tak pokud máte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymous



Založen: Nov 10, 2000
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Dementi! Nemate jinou aktivitu nez se bavit vo takovejhle kreteninach? Ja si pujdu dat speka a vymrdat nakou devku!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelva
Cestující s rezervací letenky
Cestující s rezervací letenky


Založen: Feb 23, 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: v Praze

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

K mému prvnímu hříchu, co se týče čistoty došlo, když jsem si nechala dát polibek od kluka, kterého jsem nemilovala. Bylo mě z toho velmi trapně, protože ten polibek myslel vážně a zdál se mi hezký(ten kluk). Bylo mi devět let a měla jsem pocit, že jsem udělala sprostou věc. Jestě dnes cítím jak jsem musela násilím zahnat výčitky svědomí, protože o modlitbě jsem nic nevěděla a o nikom, komu bych to mohla říct jsem nevěděla. Nyní se tímto už netrápím, jen vím, že kdyby ta nečistota (v rámci míň přísných ateistických) norem nikdy nezačala, lépe bych se se svou přecitlivělou povahou potýkala z věcmi, které pro mě byly těžké a nemusela jsem skončit jako psychiatrické pacientka.
Navíc ještě čtyři roky předtím, než bylo nutné léčení mně spolužačka půjčila knížku Dýka a kříž. Ač jsem byla knihou okouzlena, pozvání do její církve jsem nepřijala, protože mi ta holka přišla jako těžký outsider. No další "přelomový" hřích.
Když pak už jsem měla euforii dostala jsem od jednoho člověka bibli se slovy: "Četl jsem to dvakrát a nevěřím tomu na vem si ji jsi blázen, ale krásný blázen" Byl to Nový zákon od Ondřeje Petrů. a to jsme měly z mou sestrou už asi dva roky Nový Zákon od prof Žilky. Ale nikdy jsem se z falešné pokory ani do jednoho nepodívala.
Radši jsem četla knihy, hlavně ty o kterých se říkalo, že nejsou čtivé a jak se blížila nemoc, stále víc jsem se uchylovala ke svému samotářskému koníčku: chodit do knihovny a občas vyčekat nějakou tu čtvrteční frontu před knihkupectvím. V tom bylo taky hodně pýchy.
Až teprve potom, co jsem se po elektrických šocích vrátila s léčebny v Bohnicích, jsem si třikrát Nový zákon přečetla. Až tehdy, když jsem ztratila zájem o četbu moderní literatury, tak až tehdy jsem poprvé byla schopna číst bibli, aniž bych si dělala starosti o to, zda jsem na to dost intelektuálně disponovaná. Co Bůh dopouští tak ví proč. Můžu si za tu psychickou nemoc sama. Umím z nemocí žít, ale jak jsem se byla podívat na stránce veřejné modlitby, cítila jsem, že bych se měla pomodlit za své uzdravení a pak jsem zas cítila, že bych měla vyznat některé své nejdůležitější hříchy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra granosalis.cz -> Hříchy sexuální Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Stránka vygenerována za: 0.15 sekundy